Skip to main content
# 06-2701013     # pejtncpi@utem.edu.my    

Direktori Staf Pejabat TNCPI


Profesor Ir. Ts. Dr. Ghazali bin Omar

Timbalan Naib Canselor
Penyelidikan & Inovasi

+6062701330
ghazali@utem.edu.my

Puan Faradila binti Md Yusof

Timbalan Pendaftar

+6062701252
faradila@utem.edu.my

Encik Mohamad Fuad bin Ja’afar

Penolong Pendaftar

+60627012782
fuadjaafar@utem.edu.my

Encik Khairul Nizam bin Minhat

Penolong Pegawai Tadbir Kanan
Seksyen Pengurusan Mesyuarat Utama dan Pelaporan

+60627011571
khairul.nizam@utem.edu.my

Cik Nur Jannah binti Hasimi

Setiausaha Pejabat

+6062701453
nurjannah@utem.edu.my

Puan Nazarina binti Abdul Nasser

Pembantu Tadbir Kanan
Seksyen Pentadbiran

+6062701572
nazarina@utem.edu.my

Puan Meriam binti A. Rahman

Pembantu Tadbir Kanan
Seksyen Pentadbiran

+6062701584
meriam@utem.edu.my

Puan Amira binti Askat

Pembantu Tadbir
Seksyen Kewangan

+6062702037
amira@utem.edu.my

Encik Rohaizan bin Abas

Pembantu Operasi
Seksyen Pentadbiran

+60627012278
rohaizan@utem.edu.my

Encik Mohammad Faizal bin Sahar

Pemandu Kenderaan

+60627011626
mfaizal@utem.edu.my